WITAM ,

NA OSTATNIEJ LEKCJI ROZMAWIALISMY O CECHACH PRAWDZIWEGO PRZYAJCIELA I OBJASNIALISMY  PRZYSLOWIA ZWIAZANE Z PRZJAZNIA  ORAZ ROBILISMY CWICZENIA GRAMATYCZNE ( DZIAL SAMOGLOSKI I SPOLGLOSKI ) DZIECI ROWNIEZ PISALY DYKTANDO , TE , KTORE MAJA NOTATKE 'DO POPRAWY ' PROSZE , BY W DOMU NAPISALY JE RAZ JESZCZE PRZEPISUJAC BEZBLEDNIE Z KSIAZKI . JAKO PRACE DOMOWA PROSZE BY DZIECI --UZUPELNILY CWICZENIA , KTORE NIE ZROBILY W SZKOLE STRONY 15-18 ( CWICZENIA ) ,

-NARYSOWALY ORAZ OPISALY SWOJEGO PRZYJACIELA/PRZYJACIOLKE,

-NAUCZYLY SIE CZYTAC OPOWIADANIA "TELEFON Z WARSZAWY " STRONA 27-28 ( KSIAZKA)

DZIEKUJE I POZDRAWIAM SERDRCZNIE

ARLETA BOYDA