Kochani Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, Uczniowie i Wy, wszyscy ludzie       przyjaźni naszej Szkole o dobrych i wrażliwych sercach smile

Jak już wiecie,  12 Października w naszej szkole będzie się DZIAŁO :)

1. Dzień Nauczyciela :)

2. Pasowanie na Ucznia :)

3. Akcja Charytatywna na rzecz jednej z naszych uczennic : Oliwi.

Przez cały dzień będziemy sprzedawać na stołówce rzeczy ofiarowane przez innych.
Będzie też czynna nasza szkolna kawiarenka.

Całkowity dochód z zebranych w tym dniu pieniążków : zarówno z kiermaszu jak i kawiarenki będzie przeznaczony miedzy innymi na zakup tak bardzo potrzebnego nowego wózka dla Oliwi. ( więcej szczegółów znajdą Państwo na naszych szkolnych grupach FB-kowych oraz grupie poświęconej Aukcjom Charytatywnym w naszej szkole).
Do całej Akcji przyłączają sie ( i ciagle  zachęcamy nowych do przyłączenia :)  ) Rodziców, którzy wykonują art&craft lub robią coś swojego a mogą/chcą się z nami podzielić biorąc udział w sprzedaży.
Część zysku z tej sprzedaży również będzie przeznaczona na Akcje Charytatywną dla Oliwi :)
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej ogromnej Akcji <3

Już dziś również prosimy Rodziców naszej szkoły, o wsparcie domowymi wypiekami :)
Wierzymy , że i tym razem możemy na Was liczyć
 innocent

Również zwracamy sie z prośbą do Wszystkich Tych z Was, którzy chcecie podzielić się rzeczami już zbędnymi w Waszych domach.
Bardzo prosimy, żeby to co przynosicie do szkoły na sprzedaż podczas Aukcji, było czyste, kompletne i niezniszczone.
Niestety, bardzo wiele rzeczy, które już otrzymaliśmy wymagały/wymagają wyczyszczenia , reperowania, a część rzeczy nie nadaje się na wystawienie.
Z góry dziękujemy!

Zachecamy do dołączenia się do naszych FB-kowych Szkolnych Grup:

Akcje Charytatywne:

facebook.com/groups/2424183997701569

Grupa dla Rodziców i Nauczycieli:

facebook.com/groups/306038149937419/