Szanowni Rodzice/ Opiekunowie/ Pracownicy Szkoły

Ze względu na bezprawne, bezpodstawne pomówienia, oskarżenia , które ostatnim czasem wypływają jak lawina atakując pracowników i samą szkołę, a czego nie będziemy akceptowali, pragniemy Państwa uspokoić i zapewnić, że Polska Szkoła im. Henryka Sienkiewicza w Slough ma się dobrze, nadal funkcjonuje i funkcjonowała będzie po wakacjach.

Na czas obecny jak już wielokrotnie powtarzaliśmy, a pomimo tego ciągle napływają do nas o to zapytania, tak jak wszystkie Polskie Szkoły w UK, oczekujemy na informacje i zarządzenia i decyzje Rządu Brytyjskiego oraz Dyrekcji Szkoły Slough and Eton.
O wszelkich decyzjach, zmianach i wszystkim co związane z rozpoczęciem roku szkolnego będziemy Państwa informowali na bieżąco.

W związku z tym prosimy o to, aby śledzić naszą szkolną stronę internetową WWW, stronę na FACEBOOK oraz naszą szkolną grupę na FACEBOOK przeznaczona tylko dla obecnych Rodziców i pracowników szkoły.

Jeżeli macie Państwo potrzebę kontaktu z nami to zapraszamy do kontaktu mailowego. Dane kontaktowe podane są w zakładce Kontakt. Przypominamy jednocześnie, że mamy okres urlopowy a odpowiedzi na wiadomości mailowe będą wysyłane tak szybko jak to będzie możliwe.

Dziękujemy za zrozumienie.

Zarząd i Rada Nadzorcza