foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

 

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W związku z tym, że zbliża się koniec Roku 2020, zakończyliśmy również pierwsze półrocze szkolne, jak zapewne zauważyliście przez ten okres nie odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Rodziców naszej szkoły.
W imieniu Zarządu i Rady Nadzorczej, pragnę zapewnić Państwa , że byliśmy gotowi, żeby takowe zebranie zorganizować tak , jak to jest zaznaczone w statucie/regulaminie szkoły. Niestety nie udało się to nam z powodu pandemii.
Natomiast w planach jest, żeby doprowadzić do Walnego Zgromadzenia na początku roku 2021.
Oczywiście będziemy się przyglądać sytuacji, która zmienia się bardzo szybko, a o konkretnym i ostatecznym dniu Walnego Zgromadzenia zostaniecie Państwo poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

Za Wasze wsparcie i zrozumienie jak zawsze serdecznie dziękujemy.

                                                         

                                                                    Sylwia Wityńska pełniąca obowiązki Prezesa
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.