Szkoła na "Telegramie" !

Szanowni Rodzice/Opiekunowie/Pracownicy naszej szkoły.

W związku z tym, że w maju zmienia się polityka prywatności whatshappa , w trosce o Państwa i nasze ( szkoły) bezpieczeństwo, z dniem 1 maja 2021 cała szkoła przechodzi na platformę Telegram.

Dlatego bardzo prosimy o zainstalowanie aplikacji, której link znajdą Państwo niżej.

Z dniem 1 maja szkolne grupy whatshappowe, szkolny nr telefonu przestają używać whatshappa, przechodząc na platformę Telegram.

Dziękujemy za zrozumienie i dotychczasowe wsparcie.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.