POWRÓT NA ZAJĘCIA STACJONARNE

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższej soboty 24.04.2021, zostają przywrócone zajęcia dzieci w trybie stacjonarnym.

Poniżej znajdą Państwo link do dokumentu, który zawiera wszelkie regulacje związane ze stacjonarnym powrotem. Proszę koniecznie się z nim zapoznać i zastosować do zawartych wytycznych. Są one w zasadzie identyczne z tymi, które obowiązywały w trakcie zajęć realizowanych przed ostatnim lockdown.

Główną zmianą są przede wszystkim godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć, oraz skrócony czas pomiędzy dostarczaniem dzieci z poszczególnych “baniek” (bubbles). Jednocześnie chcemy Państwa uczulić, aby nie wykorzystywać ulicy Ragstone Road do wysadzania lub odbierania dzieci.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę z Państwa strony. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromną radość z powrotu dzieci do Szkoły.

Szczegółowe infomacje w dokumencie pod linkiem INFORMACJA PDF

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.