foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

 

POWRÓT NA ZAJĘCIA STACJONARNE

 
Szanowni Państwo,
 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższej soboty 24.04.2021, zostają przywrócone zajęcia dzieci w trybie stacjonarnym.
 
Poniżej znajdą Państwo link do dokumentu, który zawiera wszelkie regulacje związane ze stacjonarnym powrotem. Proszę koniecznie się z nim zapoznać i zastosować do zawartych wytycznych. Są one w zasadzie identyczne z tymi, które obowiązywały w trakcie zajęć realizowanych przed ostatnim lockdown.
 
Główną zmianą są przede wszystkim godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć, oraz skrócony czas pomiędzy dostarczaniem dzieci z poszczególnych “baniek” (bubbles). Jednocześnie chcemy Państwa uczulić, aby nie wykorzystywać ulicy Ragstone Road do wysadzania lub odbierania dzieci.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę z Państwa strony. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromną radość z powrotu dzieci do Szkoły.

Szczegółowe infomacje w dokumencie pod linkiem INFORMACJA PDF 
 
 
 
 
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.