foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

 

Festyn rodzinny z Polską Szkołą 

Niedziela 5 września 2021

 
Drodzy Rodzice!
 
Już za tydzień w niedzielę 05.09.202, w Polskim Klubie w Slough, odbędzie się rodzinny festyn “Pożegnanie Lata”. Przewidziana jest moc atrakcji, w tym występy artystyczne, mecze siatkówki, pilki nożnej, karuzeje, występy folklorystyczne, ognisko, dyskoteka itp.
 
Również nasza Szkoła będzie miała swoje stoisko w trakcie imprezy. Zapraszamy do nas wszystkich rodziców ze swoimi dziećmi. Przy naszym stoisku planujemy organizację konkursów z nagrodami: plastycznego, toru przeszkód oraz quiz wiedzy o naszej Szkole. Będą również gry i zabawy zręcznościowe prowadzone przez naszych nauczycieli oraz możliwość grania w tenisa stołowego i piłkarzyki.
 
W czasie, kiedy Wasze dzieci będą zajęte atrakcjami festynu, Wy Drodzy Rodzice będziecie mogli napić się u nas kawy lub herbaty i dowiedzieć się więcej o naszej szkole. Odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy w zapisie na rok szkolny 2021 - 2022.
 
Szukamy również rodziców, którzy włączyliby się w organizację tego przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś z Was ma chociaż godzinę wolnego czasu i mółgby nam pomóc, to będziemy niezmiernie zobowiązani. Prosimy o przesłanie maila z numerem kontaktowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktowanie się z sekretariatem szkoły. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!
 
Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.