WALNE ZGROMADZENIE RODZICÓW

ORAZ ZAPROSZENIE DO ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ

Szanowni Rodzice / Opiekunowie

W dniu 16.10.2021 o godzinie 10:30 odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie Rodziców, podczas którego podejmowane są ważne decyzje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły. Zgromadzenie będzie miało miejsce na terenie Slough Eton College, a rejestracja uczestnictwa odbywa się za pomocą platformy Eventbrite.

Jeżeli i Ty zechcesz odcisnąć swój „pozytywny ślad” i przyczynić się do jeszcze bardziej prężnego i dynamicznego rozwoju Szkoły, nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś używając poniższy link.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w pracę na rzecz naszej szkoły, gdyż to właśnie Państwa decyzje mają znaczący wpływ na jej dalszy rozwój.

Obecny Prezes Zarządu - Pan Paweł Ignatowicz - z powodów osobistych nie będzie się ubiegał o ponowny wybór. Zachęcamy wszystkich, którym na sercu leży dobro naszej Szkoły, do zgłaszania kandydatury na stanowisko Prezesa Zarządu. Poszukujemy również wsparcia w postaci nowych Członków Zarządu oraz Rady Nadzorczej. Zgłoszenia przyjmujemy na adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trakcie Walnego Zgromadzenia Rodziców odbędzie się głosowanie, na podstawie którego nowe osoby będą mogły dołączyć do zespołu zarządzającego szkołą.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego tworzenia naszej szkoły!