DYŻURYDYŻURYDYŻURYDYŻURYDYŻURYDYŻURYDYŻURY

Drodzy Rodzice

W czasie przerwy rano (11:00 do 11:30) i popołudniu (15:00 do 15:15) dzieci muszą  mieć opiekę dorosłych.

Nauczycielki w tym czasie mają zebranie organizacyjne i odpoczynek.

Każdy z nas ma obowiązek pełnić dwa dyżury co roku. Jeżeli rodzice nie będą chcieli pomóc szkole w ten sposób to poprosimy zaufanych osób do dyżurowania płatnego. W takim razie opłaty za szkołę będą droższe.

W ciągu dyżuru każdy rodzic ma obowiązek patrolować teren określony przez członka zarządu. Należy utrzymywać spokój, zwracać dzieciom uwagę za śmiecenie lub złe zachowanie, pilnować że dzieci nie zostają same na salach i że wychodzą na świeże powietrze.

W razie skaleczenia lub złego zachowania należy zaprowadzić dziecko na sale w Sixth Form Centre gdzie zebrane są nauczycielki.

Czekamy na stanowisku aż wrócą nauczycielki i zaopiekują sie dziećmi.

Młodzież poniżej szestnastu lat nie ma prawa wychodzić poza teren szkoły, w czasie przerwy, nawet za pozwoleniem rodzicow.