ZAPRASZAMY OSOBY DO
ZARZĄDU  ORAZ RADY NADZORCZEJ

Serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się w życie Szkoły. Zapraszamy Rodziców/Opiekunów do pilnego zgłoszenia siebie, lub innych Rodziców (po uzgodnieniu z potencjalnym kandydatem) do Prezesa lub do Rady Nadzorczej. W trakcie Walnego Zgromadzenia Rodziców odbędzie się glosowanie, na podstawie którego nowe osoby będą mogły dołączyć do Zarządu lub Rady Nadzorczej.

Już prawie 70 lat nasza lokalna społeczność podejmuje wysiłek związany z zapewnieniem kolejnym pokoleniom dostępu do ojczystego języka, naszej historii i kultury. Szukamy osób, które swoim doświadczeniem, talentami, oddaniem i miłością do Ojczyzny, włączą się w ten wspaniały, społeczny projekt. Jeżeli i Ty zechcesz odcisnąć swój „pozytywny ślad” i przyczynić się do jeszcze bardziej prężnego i dynamicznego rozwoju Szkoły, skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt gdyż już w dniu 3 lipca 2021 roku na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Rodziców odbędzie się głosowanie nad zgłoszonymi kandydaturami.

Zaproszenie do udziału w zarządzaniu szkołą

laughingwinksmilecoollaughingwinksmilecoollaughingwinksmilecoollaughingwinksmilecool

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Dbająć o wysoką jakość nauczania w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza w Slough zawsze poszukujemy wykwalifikowanych nauczycieli i chętnych rozpocząć współpracę z naszą szkołą!

Jeżeli posiadasz dyplom nauczyciela, język polski jest Ci bliski, uwielbiasz swoją pracę i kochasz dzieci, młodzież - nasza szkoła czeka właśnie na Ciebie!

A może w Twoim otoczeniu jest osoba z magistrem, która jeszcze nie słyszała o naszej szkole a bardzo chciałaby pracować jako nauczyciel, tym samym sprawiając, że młode pokolenia nie zapomną języka polskiego, polskiej historii i kultury.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach:
9:00 - 12:30 poranna zmiana,
13:00 - 16:30 zmiana popołudniowa.

Jest możliwość pracy przez cały dzień lub tylko na jedną zmianę.

To Ty decydujesz ile czasu chcesz/ możesz poświęcić na prace z dziećmi i dla dzieci w naszej szkole

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole, pracy w niej zapraszamy do kontaktu!

POSZUKIWANY WOLONTARIUSZ Z PASJĄ

Poszukujemy wolontariuszy chętnych użyczyć swojego czasu naszej szkole przy przygotowywaniu i realizacji różnych szkolnych wydarzeń i projektów.

Jeśli jesteś rodzicem naszego ucznia i masz trochę czasu wolnego przed i/lub po południu i chciałbyś realizować się jako wolontariusz to zapraszamy do bliższej współpracy.

Poszykujemy informatyka, kierowców z wanem, redaktora artykułów o wydarzeniach szkolnych, fotografa, dyżurnego porządkowego i wielu innych osób z talentem i pasją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole i pracy wolontariusza zapraszamy do kontaktu!

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.