foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2024-2025.

Jubileuszowa Akademia i Piknik Rodzinny

z okazji 70-lecia naszej szkoły

 

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę wszystkich uczniów wraz z rodzinami na uroczystości związane z 70-leciem Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza w Slough, a także na rodzinny piknik na boisku trawiastym, na którym czekać będzie wiele atrakcji.

Po zakończeniu części oficjalnej będzie można obejrzeć wystawy naprzeciwko głównej auli, a uczniowie otrzymają upominki jubileuszowe.

Wśród gości specjalnych potwierdzili swój udział w tym wydarzeniu m.in. byli prezesi i byłe nauczycielki naszej szkoły, wiceburmistrz oraz radna Slough.

Nie będą odbywać się w tą sobotę żadne zajęcia lekcyjne, a grupy poranną i popołudniową zapraszamy do wspólnego świętowania naszej okrągłej rocznicy od godziny 10:00.

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.