foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2024-2025.

WALNE ZGROMADZENIE RODZICÓW

ORAZ ZAPROSZENIE DO ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ

Szanowni Rodzice / Opiekunowie

[ Uwaga! W dniu Walnego Zgromadzenia nie będą odbywać się zajęcia szkolne, ale dla dzieci uczestników zebrania może zostać zapewniona opieka świetlicowa.

Przepraszamy za wcześniejszą pomyłkę, poprawioną w ciągu doby od ogłoszenia. Dziękujemy za Państwa uwagi. Termin został poprawiony z 14/10 na 21/10 zgodnie z kalendarzem przesłanym Państwu na początku roku szkolnego. ]

 

W dniu 21/10/2022 o godzinie 9:00 odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie Rodziców, podczas którego podejmowane są ważne decyzje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły. Zgromadzenie będzie miało miejsce na terenie Slough & Eton College (zwyczajowy adres, gdzie odbywają się normalnie zajęcia lekcyjne), a rejestracja uczestnictwa odbywa się za pomocą platformy Eventbrite, co konieczne jest dla zapewnienia odpowiedniej wielkości pomieszczenia na podstawie liczby zgłoszeń.

https://www.eventbrite.co.uk/e/walne-zgromadzenie-rodzicow-tickets-729327667687

Zapisy otwarte do końca dnia (do północy) w środę, 18/10/2022. Jeśli chcieliby Państwo zgłosić swój udział po tym terminie, prosimy o przesłanie wiadomości na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w pracę na rzecz naszej szkoły, gdyż to właśnie Państwa decyzje mają znaczący wpływ na jej dalszy rozwój.

Zachęcamy wszystkich, którym na sercu leży dobro naszej Szkoły, do zgłaszania swych kandydatur do Zarządu (w tym na Prezesa) oraz do Rady Nadzorczej.

Zgłoszenia przyjmujemy na adresy:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.