foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Witam serdecznie

W dniu 15/09 dzieci wysłuchały wiersza Juliana Tuwima pt. "Okulary" i poznały samogłoski i,o. Rozmawialiśmy na temat praw i obowiązków ucznia kl1

Dzieci wypowiadały się również na temat ruchu ulicznego i bezpiecznego poruszania się w mieście.(elem.str.12,13). Wykonywaliśmy ćwiczenia ze str. 6,7 i 8 . Zadanie domowe ćw. str.9

Z poważaniem

Anna Lewandowska

 

 

 

  

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.