Ogłaszamy konkurs z nagrodami "Wielkanocne zrób to sam".
Tematyka konkursu obejmuje ozdobę wielkanocną wykonaną dowolną techniką .
Ostateczny termin dostarczenia prac upływa 30 marca.
Finał konkursu odbędzie się 6 kwietnia w godzinach 12:00 -13:30 na terenie szkoły.
Zapraszany do udziału w konkursie ?

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

Dzien dobry

Zajecia odbeda sie dzis wedlug planu.

Nie otrzymalismy zadnych informacji o zamknieciu szkoly.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W związku z pojawiającą się lawiną zapytań o dzień jutrzejszy, pragniemy wstępnie poinformować , że od południa obserwujemy to co dzieje sie za oknem ale przede wszystkim czekamy na decyzję i wiadomość ze strony Szkoły, którą wynajmujemy.
Na tę chwilę, ciężko nam powiedzieć coś więcej.
Oczywiście będziemy na bieżąco Państwa informować.
Jednak ostateczna decyzja będzie najprawdopodobniej podjęta jutro z samego rana do godziny 6:30

Prosimy w miarę możliwości obserwować strony internetowe naszej szkoły i przekazywać tę i kolejne informacje znajomym, których dzieci uczęszczają do szkoły.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Św. Mikołaj jest już prawie gotowy do wizyty w naszej szkole ??? ??
Jak co roku uczniowie z najmłodszych klas razem z wychowawcami organizują jasełka i poczęstunek dla gości ??
Dzieci przygotowują się do występu, a rodziców prosimy o pyszne, domowe wypieki ???, które będą sprzedawane w szkolnej kawiarence.
Rodziców i opiekunów z "trójek klasowych " będziemy również prosili o pomoc ( piątek 7 grudnia w godzinach południowych) w przygotowaniu sceny dla małych artystów i u...

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.