Z okazji Dnia Matki w sobotę 25.05.2019 o godz.12:30 serdecznie zapraszamy mamy uczniów z klas 0-3 na występ artystyczny przygotowany przez pierwszoklasistów??

Obraz może zawierać: tekst

Trwają zapisy nowych uczniówdo naszej szkoły na rok szkolny 2018/2019.

Zapraszamy do klas pierwszych dzieci urodzone pomiędzy 01.09.2012 - 31.08.2013 ,
do klas zerowych dzieci urodzone pomiędzy 01.09.2013 -31.08.2014 oraz najmłodszych milusińskich urodzonych pomiedzy 01.09.2014 - 31.08.2015 do przedszkola.
Oferujemy przyjemne i łatwe poznanie języka polskiego, tradycji i kultury polskiej, elementów historii, geografii i muzyki oraz lekcji religii dla chętnych.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godz. 09:00- 12:30 lub 13:00 -16:30

Serdecznie zapraszamy ??

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Liczba odbiorców
Aktywność

Ogłaszamy konkurs z nagrodami "Wielkanocne zrób to sam".
Tematyka konkursu obejmuje ozdobę wielkanocną wykonaną dowolną techniką .
Ostateczny termin dostarczenia prac upływa 30 marca.
Finał konkursu odbędzie się 6 kwietnia w godzinach 12:00 -13:30 na terenie szkoły.
Zapraszany do udziału w konkursie ?

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

Dzien dobry

Zajecia odbeda sie dzis wedlug planu.

Nie otrzymalismy zadnych informacji o zamknieciu szkoly.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W związku z pojawiającą się lawiną zapytań o dzień jutrzejszy, pragniemy wstępnie poinformować , że od południa obserwujemy to co dzieje sie za oknem ale przede wszystkim czekamy na decyzję i wiadomość ze strony Szkoły, którą wynajmujemy.
Na tę chwilę, ciężko nam powiedzieć coś więcej.
Oczywiście będziemy na bieżąco Państwa informować.
Jednak ostateczna decyzja będzie najprawdopodobniej podjęta jutro z samego rana do godziny 6:30

Prosimy w miarę możliwości obserwować strony internetowe naszej szkoły i przekazywać tę i kolejne informacje znajomym, których dzieci uczęszczają do szkoły.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.