POLSKA SZKOŁA PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH  HENRYKA SIENKIEWICZA Ltd by Guarantee

prowadząca działalność w:

Slough and Eton Business College,

Ragstone Road, Slough, SL1 2PU

SZANOWNE GRONO RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH)

DRODZY PAŃSTWO!

Chciałbym niniejszym przekazać Państwu porządek obrad dorocznego Walnego Zgromadzenia Rodziców, które odbędzie się w dniu 19.10.2019 roku w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych w Slough and Eton Business College, Ragstone Road, Slough, SL1 2PU, w kantynie. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 12.30.

PORZĄDEK WALNEGO ZGROMADZENIA RODZICÓW

POLSKIEJ SZKOŁY PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH im. HENRYKA SIENKIEWICZA

Ltd by GUARANTEE w Slough

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia przez Prezesa Zarządu Szkoły - Pana Andrzeja Drążka
  2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia Rodziców, jego Zastępcy oraz Sekretarza.
  3. Przekazanie prowadzenia Przewodniczącemu Walnego Zgromadzenia
  4. Wybory Komisji Uchwał i Wniosków oraz Komisji Wyborczej (Skrutacyjnej) – Przewodniczący Zgromadzenia
  5. Przedstawienie sprawozdania o działalności Szkoły w okresie ostatních 12 miesięcy – Prezes Zarządu Andrzej Drążek
  6. Dyskusja nad sprawozdaniem z działalności Szkoły w okresie ostatních 12 miesięcy.
  7. Głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Szkoły i udzieleniu absolutorium Zarządowi.
  8. Wybory Zarządu w przypadku nie udzielenia absolutorium Zarządowi.
  9. Wybory Członków Rady Nadzorczej Szkoły
  10. Wybory Członków Rady Rodziców Szkoły
  11. Informacje organizacyjne
  12. Wolne Wnioski
  13. Przedstawienie przez Przewodniczącego Komisji Uchwał i Wniosków zgłoszonych Uchwał i Wniosków
  14. Zamknięcie Posiedzenia Walnego Zgromadzenia Rodziców

Łączę wyrazy szacunku

Slough, 09.10.2019

Prezes Zarządu  Andrzej Drążek

Kochani Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, Uczniowie i Wy, wszyscy ludzie       przyjaźni naszej Szkole o dobrych i wrażliwych sercach smile

Jak już wiecie,  12 Października w naszej szkole będzie się DZIAŁO :)

1. Dzień Nauczyciela :)

2. Pasowanie na Ucznia :)

3. Akcja Charytatywna na rzecz jednej z naszych uczennic : Oliwi.

Przez cały dzień będziemy sprzedawać na stołówce rzeczy ofiarowane przez innych.
Będzie też czynna nasza szkolna kawiarenka.

Całkowity dochód z zebranych w tym dniu pieniążków : zarówno z kiermaszu jak i kawiarenki będzie przeznaczony miedzy innymi na zakup tak bardzo potrzebnego nowego wózka dla Oliwi. ( więcej szczegółów znajdą Państwo na naszych szkolnych grupach FB-kowych oraz grupie poświęconej Aukcjom Charytatywnym w naszej szkole).
Do całej Akcji przyłączają sie ( i ciagle  zachęcamy nowych do przyłączenia :)  ) Rodziców, którzy wykonują art&craft lub robią coś swojego a mogą/chcą się z nami podzielić biorąc udział w sprzedaży.
Część zysku z tej sprzedaży również będzie przeznaczona na Akcje Charytatywną dla Oliwi :)
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej ogromnej Akcji <3

Już dziś również prosimy Rodziców naszej szkoły, o wsparcie domowymi wypiekami :)
Wierzymy , że i tym razem możemy na Was liczyć
 innocent

Również zwracamy sie z prośbą do Wszystkich Tych z Was, którzy chcecie podzielić się rzeczami już zbędnymi w Waszych domach.
Bardzo prosimy, żeby to co przynosicie do szkoły na sprzedaż podczas Aukcji, było czyste, kompletne i niezniszczone.
Niestety, bardzo wiele rzeczy, które już otrzymaliśmy wymagały/wymagają wyczyszczenia , reperowania, a część rzeczy nie nadaje się na wystawienie.
Z góry dziękujemy!

Zachecamy do dołączenia się do naszych FB-kowych Szkolnych Grup:

Akcje Charytatywne:

facebook.com/groups/2424183997701569

Grupa dla Rodziców i Nauczycieli:

facebook.com/groups/306038149937419/

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im.Henryka Sienkiewicza w Slough poszukuje wykwalifikowanych nauczycieli.
Jeżeli posiadasz dyplom nauczyciela ,język polski jest Ci bliski, uwielbiasz swoją pracę i kochasz dzieci - nasza szkoła czeka właśnie na Ciebie!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach:
9:00 - 12:30 poranna zmiana,
13:00 - 16:30 zmiana popołudniowa.
Jest możliwość pracy przez cały dzień lub tylko na jedną zmianę.

To Ty decydujesz ile czasu chcesz/ możesz poświęcić na prace z dziećmi i dla dzieci w naszej szkole.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole, pracy w niej zapraszamy do kontaktu!

Drodzy Rodzice , Opiekunowie, Uczniowie

Raz jeszcze przypominamy, że Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie sie już w jutro 07.09.19

Grupa Poranna przychodzi na godzine 10:00
Grupa Popołudniowa- godzina 13:00

Dla obu grup, rozpoczęcie Roku Szkolnego rozpoczyna się w auli krótkim przywitaniem / przemówieniem Pana Prezesa.
Następnie uczniowie wraz ze swoimi Nauczycielami przechodza do klas.

Listy klas dzieci nowoprzyjetych będą wywieszone na stołówce.
Oczywiście będziemy w pobliżu pomagając i kierując zarówno dzieci jak i rodziców do poszczególnych Nauczycieli.

Po przemówieniu Pana Prezesa, zapraszamy i zachęcamy Rodziców do przejścia ze sawoim dziećmi do klas.
Będzie to okazja do zapoznania się z Nauczycielem, może wymienienia kilku zdań....
Już w klasach BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA KSIĄŻEK, ĆWICZEŃ.