Szanowni Panstwo

Rozpoczecie roku szkolnego odbedzie sie 07.09.19,
dla grupy porannej o godz 10am a dla popoludniowej o godz 1pm.
Uprzejmie informujemy, ze oplata za czesne za rok szkolny wzrosla o £20 w skali roku,
a wiec 1sze dziecko £270, drugie £200 a trzecie £120.

Na czas wakacji wszystkim: Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły - udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz wytchnienia od codziennych  obowiązków.
Wypoczywajcie, cieszcie się sobą i czasem spędzonym z najbliższymi, z przyjaciółmi i znajomymi...
Wszystkim wybierającym się , bądź będącym w podróży - szerokości i bezpiecznego dotarcia do celu laughing
Oby te wakacje były pełne słonka, radości, nowych doświadczeń ....może poznania nowych miejsc i ludzi.... ale przede wszystkim  niech będą pełne niezapomnianych wrażeń!

DO  ZOBACZENIA  WE  WRZEŚNIU smile

" To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z      tym, co jest w nas"

Za nami koniec roku szkolnego.
To czas nie tylko wyczekiwanych wakacji ale również pożegnań
Wieloletnią pracę w naszej szkole zakończyły Panie:
Pani Bogusława Grzemska oraz Pani Sylwia Leszczyńska

Pani Bogusia od wielu lat pracowała w naszej szkole zajmując się organizacją pracy sekretariatu, konserwacją urządzeń w sekretariacie.
To nikt inny , jak właśnie Pani Bogusia poświęciła setki godzin przy kserokopiarce , przygotowując nauczycielom kopie wszystkiego tego, co niezbędne w prowadzeniu lekcji.

Pani Sylwia Leszczyńska od 2008 roku nieustannie działała, pracowała na rzecz naszej szkoły.
Od 2016 roku, była członkiem Zarządu oraz sekretarką .
Jej pracą była obsługa całej administracji szkoły oraz obsługa sekretariatu.

To właśnie Pani Sylwia między innymi zajmowała się przyjmowaniem, rejestracją i końcową rekrutacją dzieci do naszej szkoły.
Od wielu lat jako członek i organizator WOŚP w Slough, organizowała zbiórki na rzecz WOŚP w naszej szkole.

Drogie Panie, serdecznie dziękujemy za Waszą pracę, za pełne poświęcenia wypełnianie obowiązków związanych z naszą szkołą.
Pełni wdzięczności .... u progu nowego etapu Waszego życia, życzymy Paniom wielu sił wspieranych dobrym zdrowiem, niezbędnych do realizacji własnych marzeń i planów, a także wszelkiej pomyślności!

DZIĘKUJEMY!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego można już spokojnie odhaczyć w kalendarzu :)
Ta upragniona, myślę, że nie tylko przez uczniów rzeczywistość - stała się faktem.

W sobotę 13 lipca  oficjalnie i bardzo uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęłiśmy wakacje :)
Uroczystą Akademię rozpoczął przywitaniem Pan Prezes oraz Pani Dyrektor.
Następnie, nasza szkolna młodzież wprowadziła sztandar, który towarzyszył nam przez cały czas trwania akademi.
Podczas akademi wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski oraz nasz Hymn Szkolny.

Klasy : 5A (Pani Beata Sapińskia) oraz 5B (Pani Arleta Boyda ) przygotowały przedstawienie , po którym nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw wyróżnionym uczniom.
Wyróżnienia z rąk Pani Dyrektor otrzymali również Rodzice, którzy przez cały rok trwania szkoły bardzo nam pomagali i wspierali nas we wszystkim.

Nie mogło zabraknąć wyróżnień dla naszych Nauczycieli, którym raz jeszcze z całego serca dziękujemy za Ich ciężką pracę, trud i poświęcenie. Za wspólnie spędzony czas zarówno na nauce , jak i zabawie.
Po zakończonej akademi uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas aby tam otrzymać świadectwa , spędzić ze sobą ostatnie chwile i pożegnać się przed wakacjami.

Fotorelacje z tego dnia znajdziecie Państwo na naszych Grupach FB-kowych.

Plan uroczystości na zakończenie roku szkolnego 2018/19

Grupa poranna godz 10.00

Grupa popołudniowa godz 13.00

1. Przywitanie wszystkich przybyłych gości ( Pan Prezes)
  2. Poczet sztandarowy.
  3. Hymn szkoły.
  4. Przemówienie Pani Dyrektor( pokaz zdjęć z dokonań całego roku szkolnego na telebimie)- zdjęcia dzięki uprzejmości P. Sylwii Wityńskiej
  5. Inscenizacja ( klasa P.Arlety Boyda oraz Pani Beaty Sapinskiej- grupa poranna i popołudniowa 30 min)
  6. Dyrektor wyróżnienia –
  • Wierszowisko
  • Laxton Hall
  • Rodzice
  • Najlepsi uczniowie poszczególnych klas.
  1. Wyprowadzenie pocztu sztandarowego. Zakończenie akademii.