Św. Mikołaj jest już prawie gotowy do wizyty w naszej szkole ??? ??
Jak co roku uczniowie z najmłodszych klas razem z wychowawcami organizują jasełka i poczęstunek dla gości ??
Dzieci przygotowują się do występu, a rodziców prosimy o pyszne, domowe wypieki ???, które będą sprzedawane w szkolnej kawiarence.
Rodziców i opiekunów z "trójek klasowych " będziemy również prosili o pomoc ( piątek 7 grudnia w godzinach południowych) w przygotowaniu sceny dla małych artystów i u...

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Drodzy Państwo, w związku z tym , że borykamy się z problemami technicznymi strony szkoły, poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe szkoły.

Numer szkolengo telefonu, czynny tylko w trakcie roku szkolnego  w wyznaczonych dniach i godzinach: poniedzialki i czwartki od 17:00  do 19:00   w soboty od godziny 9:00 do 16:30
00447749589913 lub 07411917434

Witam Szanownych Rodzicow.

Informuje ze w dniu 22.09.18  zaczelismy 30 min lekcje Religi w zwiazku z mala frekwencja zwrotna na moje zapytanie o zgode uczeszcznia dzieci na Religie, prosze wszystkich rodzicow ktorzy nie zycza sobie aby ich dzieci uczestniczyly w lekcjach Religi o zglaszanie tego pisemnie do nauczyciela lub na email szkoly   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przypominam rowniez o terminowej wplacie za szkole, jednorazowa wplata do 30.09.2018, lub rozlozona na dwie raty pierwsza polowa do 30.09.2018, a druga polowa do 24.02.2019 jezeli ktos z Panstwa bedzie mial problem z terminowa wplata prosze o kontakt listowny lub email z uzasadniona prosba  do Zarzadu o odroczenia platnosci z podaniem mozliwej daty wplaty.

Przypominam ze w dniu 14.10.2018 w Polskim Klubie w Slough odbedzie  sie Doroczne Zebranie Zarzadu oraz rodzicow na ktore serdecznie zapraszam.

W dniu 13.10.2018 w szkolnej auli odbedzie sie apel z okazji Dnia Nauczyciela oraz pasowanie 1-klasistow bedzie to dzien otwarty dla rodzicow, grupa poranna zacznie od godziny 09.30 a grupa popoludniowa od godziny 13.30 .Zapraszamy wszystkich rodzicow na kawe i ciasto.

Chcialem poinformowac rodzicow ktorzy nie byli na rozpoczeciu roku szkolnego ,ze dla poprawienia jakosci nauczania wprowadzilismy ujednoicony program nauczania wedlug Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie oraz wprowadzenie ksiazek i cwiczen przystosowanych do nauczania sobotniego, ksiazki sa odsprzedawane uczniom za cene zakupu (fakura dostepna do wgladu w sekretariacie) i moga byc przkazane mlodszemu rodzenstwu lub odsprzedane na koniec roku na kiermaszu ktory zorganizujemy.

Z powazaniem

Zarzad

:

Opłaty za szkołę w roku szkolnym 2018/19 poranna i popołudniowa zmiana są następujące:

£250 za pierwsze dziecko,

£180 za drugie dziecko,

£100 za trzecie i kolejne dziecko.

Należność prosimy wpłacać na konto:

Account number 53846729

Sort-Code 01-08-15

Tytuł wpłaty : Imię i nazwisko + klasa ( np. Jan Kowal 3A)

Wpłata za książki

w/w konto

Tytuł wpłaty : książki + nazwisko + klasa ( np. książki Kowal 3A)

Ceny za komplet ( książka i ćwiczenia )

-przedszkole  £22

- klasa 0         £25 ( 2 zeszyty do nauki pisania w cenie )

-klasa 1          £26

-klasa 2         £30