Przypominamy , że już w najbliższą sobote  14 Grudnia widzimy się ostatni raz w tym roku :)
Najbliższa sobota to czas wspólnego szkolnego kolędowania i Christmas Jumper Day laughing

W tym dniu całą szkołą będziemy śpiewali kolędy, składali sobie życzenia i ogólnie w miłej atmosferze, już prawie świątecznej , spędzali ostatnie chwile w szkole.

Grupa Poranna spotyka sie na śpiewaniu kolęd o godz: 11:45 a Grupa Popołudniowa o godzinie 15:45

Do tego czasu lekcje będa odbywały sie normalnie.

Do zobaczenia już w sobote laughing

Miło nam ogłosić,
że nowym Dyrektorem Polskiej Sobotniej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza z dniem 6 Grudnia została pani mgr Magdalena Witkowska.

Do tej pory pani mgr Witkowska pełniła funkcję nauczyciela i vicedyrektora w naszej szkole.
Pani Dyrektor dała się poznać jako sumienny, odpowiedzialny, zaangażowany nauczyciel.
Kreatywna, otwarta i bardzo działająca na rzecz naszej szkoły.
Cieszymy się i GRATULUJEMY , życząc Pani Dyrektor wszelkiego dobra i dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: DYREKTOR  SZKOŁY

Kochani, to już w najbliższą sobotę :) Mikołajki w naszej szkole!

Grupa Poranna przychodzi na godzine 9:00
Grupa Popołudniowa tradycyjnie na godz: 13:00

Rodziców zapraszamy do szkolnej kawiarenki podczas trwania zabawy dla naszych milusińskich :)

Serdecznie zapraszamy!