foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Spotkanie z grupą Bilingolab

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
Zapowiada się interesujące spotkanie!!
Już 5 lutego (najbliższa sobota) zapraszamy Państwa na godzinę 9:00 lub 13:00 na spotkanie z grupą Bilingolab. Podczas spotkania, Dr Marta Węsierska i Vanessa Cieplinska z grupy naukowej Bilingolab będą mówić o dorastaniu w dwujęzycznym środowisku, korzyściach płynących z nauczania dwujęzycznego, na co warto zwracać uwagę w dwujęzycznym nauczaniu dzieci, oraz o badaniach naukowych prowadzonych przez grupę Bilingolab.
Będzie możliwość zadania nurtujących Państwa pytań.
Liczymy na Waszą obecność.
 
 
Data: 5 lutego 2022
Godzina: 9:00 lub 13:00
Czas spotkania: około 40 minut
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.