foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Świąteczna zbiórka dla Domów Dziecka

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Świąteczna Akcja, która odbyła się dnia 4 i 11 grudnia 2021 r. przyniosła efekty przerastające nasze oczekiwania.

To dzięki ofiarności naszych rodziców, grona pedagogicznego, wolontariuszy udało się zebrać wspaniałe rzeczy takie jak: ubrania, maskotki, książki, a także znaczącą kwotę na potrzeby Domu Dziecka.

W imieniu dzieci z Domu Dziecka w Przeworsku chcemy podziękować za ofiarowane przez Państwa ubrania, zabawki, książki, gry, poduszki i pościel.

Za zebrane pieniądze w kwocie £253.50 na prośbę Dyrekcji Domu Dziecka w Tarnowie ,,Słoneczny Dom", zostały zakupione przybory szkolne, kosmetyki, gry planszowe, słodycze, kawa i inne potrzebne rzeczy, z których dzieci miały bardzo dużo radości. Spełniliśmy marzenia dzieci, którym nie było dane zaznać spokojnego dzieciństwa.

W imieniu całej naszej szkoły, z serca dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tej pięknej akcji.

Koordynator akcji: Małgorzata Wyka.
Pomoc w transporcie do Polski: Polska Restauracja My Queen
Miejsca zbiórki: Polska Szkoła im H. Sienkiewicza w Slough oraz Polski Klub w Slough

  

 

 

 

 

 

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.