foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Podziękowanie za udział w akcji: „Pomóż i Ty. Na pomoc Ukrainie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom, którzy włączyli się do akcji, upieczenia ciast, ciasteczek, babeczek, a potem do ich sprzedaży dla potrzebujących obywateli Ukrainy: dorosłych, dzieci objętych wojną.
 
Razem udało się nam zebrać kwotę £1215.09.
 
Zebrane pieniądze zostaną przekazane wybranym organizacjom na rzecz pomocy Ukrainie. Organizacje zostaną wybrane przez rodziców trójek klasowych.
Dziękujemy nie tylko za ofiarowane ciasta - choć ilość ciast była imponująca, ale przede wszystkim za szczodry gest, okazane serce i wrażliwość otwierającą serce na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Flora Edwards powiedziała kiedyś znamienne słowa: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. Z całego serca wierzymy, że tak właśnie się stanie.
Zapraszamy do obejrzenia na YouTube relacji z dnia "Na Pomoc Ukrainie" ?
 
 
 
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2023 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.