foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Rozpoczęcie jubileuszowego roku szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy 10 września na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 - jubileuszowego, w którym nasza Szkoła obchodzić będzie 70-lecie swego istnienia.
 
O godz. 10.00 grupa poranna, o godz. 12:00 grupa popołudniowa - na terenach zielonych naszej Szkoły odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego.
Po części oficjalnej uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach.
 
Dostępne są jeszcze miejsca w grupach popołudniowych, więc zachęcamy do informowania o tym swych rodzin, znajomych, przyjaciół, którzy nie zdążyli dotychczas zapisać swych dzieci do naszej Szkoły na zaczynający się wkrótce rok szkolny.
 
Do zobaczenia!

        

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.