foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Dbając o wysoką jakość nauczania w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza w Slough, zawsze poszukujemy wykwalifikowanych nauczycieli chętnych rozpocząć współpracę z naszą szkołą!

Jeżeli posiadasz dyplom nauczyciela, język polski jest Ci bliski, uwielbiasz swoją pracę i kochasz dzieci, młodzież - nasza szkoła czeka właśnie na Ciebie!

Może w Twoim otoczeniu jest osoba z dyplomem licencjackim lub magisterskim, która jeszcze nie słyszała o naszej szkole, a bardzo chciałaby pracować jako nauczyciel, tym samym sprawiając, że młode pokolenia nie zapomną języka ojczystego, polskiej historii i kultury. 

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach:
9:00 - 12:30 poranna zmiana,
13:00 - 16:30 zmiana popołudniowa.

Jest możliwość pracy przez cały dzień lub tylko na jedną zmianę.

To Ty decydujesz ile czasu chcesz / możesz poświęcić na pracę z dziećmi w naszej szkole.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole i pracy w niej, zapraszamy do kontaktu!

 

laughingwinksmilecoollaughingwinksmilecoollaughingwinksmilecoollaughingwinksmilecool

 

POSZUKIWANY WOLONTARIUSZ Z PASJĄ

Poszukujemy wolontariuszy chętnych użyczyć swojego czasu naszej szkole przy przygotowywaniu oraz realizacji różnych szkolnych wydarzeń i projektów.

Jeśli jesteś rodzicem naszego ucznia, masz trochę czasu wolnego przed i/lub po południu, chciałbyś realizować się jako wolontariusz, to zapraszamy do bliższej współpracy.

Poszukujemy informatyka, kierowców z vanem, redaktora artykułów o wydarzeniach szkolnych, fotografa, dyżurnego porządkowego oraz wielu innych osób z talentem i pasją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole i pracy wolontariusza, zapraszamy do kontaktu!

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.