foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas bycia razem, to magia opleciona zwyczajami, tradycjami, to magiczna pora, kiedy wszystko się może zdarzyć i kiedy marzenia stają się rzeczywistością.
Chcielibyśmy wspólnie z Państwem i dziećmi spędzić kilka chwil razem w tym cudownym okresie, dlatego zapraszamy serdecznie na wspólne kolędowanie w dniu 10 grudnia, od godziny 9.00 - grupa poranna, od godz. 13.00 - grupa popołudniowa.
W programie: występy uczniów, kawiarenka, loteria fantowa, kiermasz świąteczny.
Zapraszamy!

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.