foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Rodzice/Opiekunowie, Kochani Uczniowie!
Już 9 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024!
Przygotowania trwają.
Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i rodziców na godzinę 10:00.
 
W międzyczasie proponujemy zapoznać się z:
- naszym biuletynem, w którym opisujemy dotychczasowe wydarzenia z roku kalendarzowego 2023
- kalendarzem na kolejny rok szkolny
 
Do zobaczenia!

 
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.