foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

The Polish Educational Society, Slough proudly presents...
Our Polish Saturday School !
Welcome!
We revel in the Polish language and add a bit of history, music, culture and literature. Hopefully this website will give you a flavour of what we are about. For more information and access to a form to register your child please go to the Parent Zone.

WALNE ZGROMADZENIE RODZICÓW

ORAZ ZAPROSZENIE DO ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ

Szanowni Rodzice / Opiekunowie

[ Uwaga! W dniu Walnego Zgromadzenia nie będą odbywać się zajęcia szkolne, ale dla dzieci uczestników zebrania może zostać zapewniona opieka świetlicowa.

Przepraszamy za wcześniejszą pomyłkę, poprawioną w ciągu doby od ogłoszenia. Dziękujemy za Państwa uwagi. Termin został poprawiony z 14/10 na 21/10 zgodnie z kalendarzem przesłanym Państwu na początku roku szkolnego. ]

 

W dniu 21/10/2022 o godzinie 9:00 odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie Rodziców, podczas którego podejmowane są ważne decyzje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły. Zgromadzenie będzie miało miejsce na terenie Slough & Eton College (zwyczajowy adres, gdzie odbywają się normalnie zajęcia lekcyjne), a rejestracja uczestnictwa odbywa się za pomocą platformy Eventbrite, co konieczne jest dla zapewnienia odpowiedniej wielkości pomieszczenia na podstawie liczby zgłoszeń.

https://www.eventbrite.co.uk/e/walne-zgromadzenie-rodzicow-tickets-729327667687

Zapisy otwarte do końca dnia (do północy) w środę, 18/10/2022. Jeśli chcieliby Państwo zgłosić swój udział po tym terminie, prosimy o przesłanie wiadomości na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w pracę na rzecz naszej szkoły, gdyż to właśnie Państwa decyzje mają znaczący wpływ na jej dalszy rozwój.

Zachęcamy wszystkich, którym na sercu leży dobro naszej Szkoły, do zgłaszania swych kandydatur do Zarządu (w tym na Prezesa) oraz do Rady Nadzorczej.

Zgłoszenia przyjmujemy na adresy:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   lub   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2024 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.