foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Na podstawie czytanki z podrecznika prosze napisac charakterystyke postaci Jana Sobieskiego. Czytanka pt." Wiedenskie spotkanie" 

Sprawdzian ze wszystkiego co do tej pory przerabialismy w nastepna sobote. Pytania do testu wysle na maila - bez paniki.

Zadanie z geografii - dokonczyc test z podrecznika - wiekszosc zrobilismy na lekcji.  

 

Na zadanie domowe prosze uzupelnic cwiczenia do strony 15stej wlacznie. Wiekszosc cwiczen powinna byc uzupelniona do strony 13stej, gdyz przerabialismy I uzupelnialismy je na lekcjach. Rodzice, ktorzy nie dostali ode mnie maila w zeszlym tygodniu, proszeni sa o kontakt ze mna poprzez maila, ktorego podalam dzieciom na pierwszych zajeciach. 

Spotkanie z rodzicami w nadchodzaca sobote godz.10.30 zbiorka w sekretariacie.

Prosze, aby uczniowie mieli uzupelnione cwiczenia do strony 12stej wlacznie. Wieksza czesc byla zrobiona podczas ostatnich lekcji.

Rodzice,ktorych uczniowie dostarczyli zwrocone formularze aktualnosci danych, dostali wczoraj ode maile. Reszta rodzicow proszona jest aby uzupelnic je I zwrocic w nastepnym tygodniu. Maile organizacyjne beda wyslane jeszcze raz. 

Dzień dobry, na ostatnich zajęciach cwiczylismy pisownię wyrazów z -ą -ę '-om -on -en-em. Pracowaliśmy w zeszycie ćwiczeń.  W zeszytach dzieci mają napisane wyrazy. W sobotę będzie dyktando. Proszę aby dzieci nauczyły się tych wyrazów.  

Na każdej lekcji doskonalimy też umiejętność czytania. Każde z dzieci ma za zadanie przeczytać na głos fragment czytanki. 

Idzie im coraz lepiej.

z poważaniem 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2023 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.