Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że sekretariat szkolny, numer szkolnego telefonu, będzie nieczynny od dnia 19.12.2020 do 03.01.2021
Ponownie praca sekretariatu wraca z dniem 04.01.2021 w wyznaczonych godzinach i dniach.
Przypominamy i prosimy o kontakt telefoniczny tylko i wyłącznie w godzinach pracy sekretariatu.
Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie.

Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.