"Być kobietą, być kobietą..." to jednocześnie delikatność i siła, to codzienna walka i kruchość, to duma i łzy.....
I choc każdego dnia powinnyśmy się czuć wyjątkowo, to właśnie dzisiaj, w tym wyjątkowym dniu, Wszystkim kobietom naszej szkoły życzymy samych serdeczności, wiary we własne możliwości , wiary w siebie, nadziei na lepsze jutro i miłości otaczających Was ludzi.
Być kobietą, to brzmi dumnie !
Niech to będzie dla Was cudowny dzień :)

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.