foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2020/21.

 

 "Być kobietą, być kobietą..." to jednocześnie delikatność i siła, to codzienna walka i kruchość, to duma i łzy.....
I choc każdego dnia powinnyśmy się czuć wyjątkowo, to właśnie dzisiaj, w tym wyjątkowym dniu, Wszystkim kobietom naszej szkoły życzymy samych serdeczności, wiary we własne możliwości , wiary w siebie, nadziei na lepsze jutro i miłości otaczających Was ludzi.
Być kobietą, to brzmi dumnie ! 
Niech to będzie dla Was cudowny dzień :)


Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.