Szanowni Rodzice,

pragniemy poinformować, że pani Magdalena Witkowska złożyła rezygnację z pełnionej funkcji dyrektora
oraz nauczyciela w naszej szkole.
Od dnia dzisiejszego 08.04.2021 obowiązki dyrektora przejęła pani Dorota Gierlik.

Pani Magdalenie dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy wszelkiego dobra i powodzenia oraz realizacji zamierzonych planów.

Zarząd oraz Rada Nadzorcza

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.