Drodzy Rodzice, Opiekunowie

Mając nadzieję, że Wszyscy mieli cudowny świąteczny czas i Wszyscy cieszą się dobrym zdrowiem, w ramach przypomnienia, kilka ważnych informacji:

1. Przypominamy, że końcem kwietnia upływa termin opłaty za szkołę ❗️

2. 10.04 dzień wolny / Half Term

3. 17.04.2021  Walne Zgromadzenie Rodziców godz: 10:00
Jest to również dzień wolny / Inset Day

Rejestracja do Walnego, kończy się z dniem 10.04.21

Wszyscy Ci, którym nie uda się zarejestrować i brać udział stacjonarny, będa mogli uczestniczyć w spotkaniu online.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w ostatniej informacji na temat Walnego oraz w informacjach podanych przez Wychowawców klas.

4. Długo wyczekiwany, oczekiwany powrót stacjonarny całej szkoły , nastąpi 24.04.21
Wiecej informacji w tym temacie prześlemy Państwu w najbliższym czasie.
?

Uważajcie na siebie xxx

Organizacje współpracujące:

Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.