foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

 

Wyniki głosowań podczas Walnego Zgromadzenia Rodziców 17/04/2021

Szanowni Państwo,


dziękujemy za udział w Walnym Zgromadzeniu Rodziców w sobotę, 17 kwietnia 2021.

Poniżej zamieszczamy wyniki głosowań, które odbyły się podczas ww. zebrania.
1. Przewodniczący Walnego Zgromadzenia: Bartosz Bukowski
2. Zastępca Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia: Paweł Ignatowicz
3. Sekretarz Walnego Zgromadzenia: Aneta Wójcik
4. Komisja Uchwał i Wniosków: Adrian Skalski oraz Małgorzata Wyka
5. Komisja Wyborcza: Beata Sapińska oraz Marek Piętka
6. Zmiana w zakresie usunięcia wprowadzenia jednolitych treści Regulaminu Zarządu i Rady Nadzorczej oraz zmiany w treści Regulaminu Szkoły w Art III §1 na Zarząd Szkoły stanowią Prezes Zarządu i Członkowie Zarządu, którzy wybierani są przez Walne Zgromadzenie Rodziców: zatwierdzona
7. Zmiana porządku Walnego Zgromadzenia: zatwierdzona
8. Prezes Zarządu Szkoły: Paweł Ignatowicz
9. Rada Nadzorcza Szkoły: Aneta Wójcik, Robert Burzyński, Bartosz Bukowski

W pierwszej części zebrania nie zostały zrealizowane wszystkie zaplanowane punkty Walnego Zgromadzenia Rodziców. Z tego też powodu odbędzie się druga cześć zebrania. Gdy tylko uda nam się potwierdzić jej datę i godzinę, podamy tą informację do Państwa wiadomości.


Raz jeszcze zachęcamy Rodziców, którzy chcą brać czynny udział w życiu naszej Szkoły, by zgłaszali swoje kandydatury do Zarządu lub Rady Nadzorczej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast osoby chętne do zaangażowania się w pracę Szkoły w formie Wolontariatu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Przewodniczący Walnego Zgromadzenia, Rada Nadzorcza i Zarząd

 

Wszystkie osoby wybrane do władz Szkoły będą zobowiązane niezwłocznie dostarczyć aktualne zaświadczenie o niekaralności (basic DBS check), które można wyrobić w krótkim czasie, aplikując na stronie https://www.gov.uk/request-copy-criminal-record.

Osoby działające w ramach Wolontariatu także są zobowiązane dostarczyć odpowiedni, wspomniany powyżej, dokument DBS przed podjęciem swych czynności na terenie szkoły.

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.