foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo jeszcze zarejestrować swoje dzieci na rok szkolny 2021/22.

 

ZMIANY W ZASADACH KORZYSTANIA
Z PARKINGU PRZY SZKOLE

Drodzy Rodzice.

Niestety w tym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość ze Slough&Eton College, że rodzice dzieci klas 0-3 nie będą mogli korzystać z parkingu przy Masonic Centre w celu odwożenia i zabierania dzieci do szkoły. Dzięki negocjacjom Zarządu Szkoły z władzami S&EC, udało się uzyskać warunkową zgodę na wjazd rodziców tylko i wyłącznie klas 0-3 na główny parking szkoły. Szczegółowy plan znajdą Państwo w załączonym dokumencie. Plik do pobrania.

Serdecznie prosimy wszystkich mających dzieci w klasach 4 i wyżej, o nie wjeżdżanie na teren szkoły. Zasady dostarczania Państwa dzieci się nie zmieniły. Wyjątkiem są rodzice, którzy mają dzieci zarówno w klasach 0-3 jak i starsze. Apelujemy o współpracę i zrozumienie. Wierzymy, że od nowego roku szkolnego, sytuacja ulegnie normalizacji. Serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia w szkole. 
 
   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.