foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do sekcji Zapisy uczniów gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2021/22.

 

Zapraszamy rodziców/opienkunów
do współzarządzania nasza szkołą

Serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się w życie Szkoły. Zapraszamy Rodziców/Opiekunów do pilnego zgłoszenia siebie, lub innych Rodziców (po uzgodnieniu z potencjalnym kandydatem) do Prezesa lub do Rady Nadzorczej. W trakcie Walnego Zgromadzenia Rodziców odbędzie się glosowanie, na podstawie którego nowe osoby będą mogły dołączyć do Zarządu lub Rady Nadzorczej.

Już prawie 70 lat nasza lokalna społeczność podejmuje wysiłek związany z zapewnieniem kolejnym pokoleniom dostępu do ojczystego języka, naszej historii i kultury. Szukamy osób, które swoim doświadczeniem, talentami, oddaniem i miłością do Ojczyzny, włączą się w ten wspaniały, społeczny projekt. Jeżeli i Ty zechcesz odcisnąć swój „pozytywny ślad” i przyczynić się do jeszcze bardziej prężnego i dynamicznego rozwoju Szkoły, skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt gdyż już w dniu 3 lipca 2021 roku na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Rodziców odbędzie się głosowanie nad zgłoszonymi kandydaturami.


Zaproszenie do udziału w zarządzaniu szkołą

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.