Uczniowie wracają do szkoły w sobotę 8 września.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla grup porannych (łącznie z "zerówkami") rozpocznie się o godz. 9:00 na auli szkolnej a dla grup popołudniowych o godz. 13:00 ( klasy "0" również )

Po spotkaniu w auli dzieci przechodzą ze swoimi nowymi nauczycielami do klas na lekcje.

W roku szkolnym 2018/19 grupa poranna będzie miała lekcje od godz.

09:00 do godz. 12:30 a grupa popołudniowa od godz.

13:00 do godz. 16:30

Ołata za szkołę w tym  roku szkolnym  wynosi 250 funtów dla porannej i popołudniowej zmiany za piersze dziecko, 180 funtów za drugie dziecko i 100 funtów za każde kolejne.

Więcej informacji na temat płatności, nauczycieli, książek i dokładny plan lekcji uzyskacie Państwo w sobotę na rozpoczęciu roku szkolnego.

Do zobaczenia

Szkoła jest sponsorowana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Środki przeznaczamy na wydatki związane z wynajęciem szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.