Witamy Szanownych Rodziców.

Mamy nadzieję, że wakacyjny czas był pełen wrażeń i odpoczynku.

Rozpoczeliśmy Rok Szkolny 2018/19

Zajęcia poranne odbywać się będą od 09:00 do 12:30

Zajęcia popołudniowe od godz.13:00 do 16:30

Struktura organizacyjna klas będzie częściowo zmieniona.

W tym roku mamy

GRUPĘ DZIECI 5 LETNICH

KLASY 0-8

GCSE 1/2

A-LEVEL 1/2

Mamy ujednolicony program nauczania obowiązujący w szkołach uzupełniających opracowany przez MEN.

W związku z tym wprowadzamy podręczniki i ćwiczenia od klasy 0, we wszystkich klasach będą obowiązywały te same podręczniki i ćwiczenia, których będzie kontynuacja w następnych latach nauki ( podręczniki będą mogły być odsprzedane na koniec roku, bądź przekazane młodszemu rodzeństwu.

Jesteśmy w trakcie uzupełniania kalendarza wydarzeń szkolnych.

Prosimy o regularne sprawdzanie naszej strony internetowej, na której będą pojawiać się istotne dla rodziców informacje.

Dyr. Szkoły Danuta Jaremko

Szkoła jest sponsorowana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Środki przeznaczamy na wydatki związane z wynajęciem szkoły.
Logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Copyright © 2021 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.