Witam Szanownych Rodzicow.

Informuje ze w dniu 22.09.18  zaczelismy 30 min lekcje Religi w zwiazku z mala frekwencja zwrotna na moje zapytanie o zgode uczeszcznia dzieci na Religie, prosze wszystkich rodzicow ktorzy nie zycza sobie aby ich dzieci uczestniczyly w lekcjach Religi o zglaszanie tego pisemnie do nauczyciela lub na email szkoly   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przypominam rowniez o terminowej wplacie za szkole, jednorazowa wplata do 30.09.2018, lub rozlozona na dwie raty pierwsza polowa do 30.09.2018, a druga polowa do 24.02.2019 jezeli ktos z Panstwa bedzie mial problem z terminowa wplata prosze o kontakt listowny lub email z uzasadniona prosba  do Zarzadu o odroczenia platnosci z podaniem mozliwej daty wplaty.

Przypominam ze w dniu 14.10.2018 w Polskim Klubie w Slough odbedzie  sie Doroczne Zebranie Zarzadu oraz rodzicow na ktore serdecznie zapraszam.

W dniu 13.10.2018 w szkolnej auli odbedzie sie apel z okazji Dnia Nauczyciela oraz pasowanie 1-klasistow bedzie to dzien otwarty dla rodzicow, grupa poranna zacznie od godziny 09.30 a grupa popoludniowa od godziny 13.30 .Zapraszamy wszystkich rodzicow na kawe i ciasto.

Chcialem poinformowac rodzicow ktorzy nie byli na rozpoczeciu roku szkolnego ,ze dla poprawienia jakosci nauczania wprowadzilismy ujednoicony program nauczania wedlug Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie oraz wprowadzenie ksiazek i cwiczen przystosowanych do nauczania sobotniego, ksiazki sa odsprzedawane uczniom za cene zakupu (fakura dostepna do wgladu w sekretariacie) i moga byc przkazane mlodszemu rodzenstwu lub odsprzedane na koniec roku na kiermaszu ktory zorganizujemy.

Z powazaniem

Zarzad