Św. Mikołaj jest już prawie gotowy do wizyty w naszej szkole ??? ??
Jak co roku uczniowie z najmłodszych klas razem z wychowawcami organizują jasełka i poczęstunek dla gości ??
Dzieci przygotowują się do występu, a rodziców prosimy o pyszne, domowe wypieki ???, które będą sprzedawane w szkolnej kawiarence.
Rodziców i opiekunów z "trójek klasowych " będziemy również prosili o pomoc ( piątek 7 grudnia w godzinach południowych) w przygotowaniu sceny dla małych artystów i u...

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.