Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W związku z pojawiającą się lawiną zapytań o dzień jutrzejszy, pragniemy wstępnie poinformować , że od południa obserwujemy to co dzieje sie za oknem ale przede wszystkim czekamy na decyzję i wiadomość ze strony Szkoły, którą wynajmujemy.
Na tę chwilę, ciężko nam powiedzieć coś więcej.
Oczywiście będziemy na bieżąco Państwa informować.
Jednak ostateczna decyzja będzie najprawdopodobniej podjęta jutro z samego rana do godziny 6:30

Prosimy w miarę możliwości obserwować strony internetowe naszej szkoły i przekazywać tę i kolejne informacje znajomym, których dzieci uczęszczają do szkoły.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.