Drodzy kierowcy!
??? W RAMACH PRZYPOMNIENIA! ???

Wszystkim kierowcom , przypominamy o kulturze parkowania oraz poruszania się po parkingu szkolnym zarówno podczas wjazdu na teren szkoły jak i wyjazdu ze szkolnego parkingu.
Przypominamy o RUCHU JEDNOKIERUNKOWYM OBOWIĄZUJĄCYM na parkingu szkolnym!!!!
Również przypominamy , o nie zajmowaniu miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych!
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że w dniu dzisiejszym , ogromna ilość kierowców ( rodziców/opiekunów naszej szkoły) zupełnie tę informację lekceważyła.
Przypominam tylko, że nie tylko łamane sa przepisy , ale przede wszystkim stwarzacie Państwo zagrożenie ...

Za zrozumienie, wsparcie serdecznie dziekujemy!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.