W dniu wczorajszym najmłodsze klasy przygotowały akademię dla Mam z okazji Ich święta.
Dzieci przedstawiły historię Czerwonego Kapturka, recytowały wiersze, śpiewały i składały życzenia Wszystkim Mamom.
Zabawnych, radosnych momentów ale i chwil pełnych wzruszeń nie było końca!
Serdecznie dziekujemy Pani Małgorzacie Wyka, Pani Annie Lewandowskiej, Pani Małgorzacie Kozioł i Paniom z Przedszkola Pani Monice Przednikowskiej i Pani Ewie Kowal, za przygotowanie, zorganizowanie wraz ze swoimi klasami, dzieciaczkami....tak miłych chwil , dzięki którym nasze Mamy mogły poczuć się wyjatkowo a na Ich twarzach zagościł uśmiech i niejednokrotnie łzy wzruszenia.
Po akademi , na Wszystkie Mamy czekała niespodzianka w postaci nie tylko pieknie wyglądających ale przede wszystkim smacznych ciast, które podarowała naszej Szkole na ten szczególny dzień Firma Łasuch Cakes.
Podczas Akadem w imieniu całej szkoły Pan Prezes wraz z uczniami złożył życzenia Urodzinowe Pani Dyrektor

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją i dziecko