Plan uroczystości na zakończenie roku szkolnego 2018/19

Grupa poranna godz 10.00

Grupa popołudniowa godz 13.00

1. Przywitanie wszystkich przybyłych gości ( Pan Prezes)
  2. Poczet sztandarowy.
  3. Hymn szkoły.
  4. Przemówienie Pani Dyrektor( pokaz zdjęć z dokonań całego roku szkolnego na telebimie)- zdjęcia dzięki uprzejmości P. Sylwii Wityńskiej
  5. Inscenizacja ( klasa P.Arlety Boyda oraz Pani Beaty Sapinskiej- grupa poranna i popołudniowa 30 min)
  6. Dyrektor wyróżnienia –
  • Wierszowisko
  • Laxton Hall
  • Rodzice
  • Najlepsi uczniowie poszczególnych klas.
  1. Wyprowadzenie pocztu sztandarowego. Zakończenie akademii.