Uroczyste zakończenie roku szkolnego można już spokojnie odhaczyć w kalendarzu :)
Ta upragniona, myślę, że nie tylko przez uczniów rzeczywistość - stała się faktem.

W sobotę 13 lipca  oficjalnie i bardzo uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęłiśmy wakacje :)
Uroczystą Akademię rozpoczął przywitaniem Pan Prezes oraz Pani Dyrektor.
Następnie, nasza szkolna młodzież wprowadziła sztandar, który towarzyszył nam przez cały czas trwania akademi.
Podczas akademi wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski oraz nasz Hymn Szkolny.

Klasy : 5A (Pani Beata Sapińskia) oraz 5B (Pani Arleta Boyda ) przygotowały przedstawienie , po którym nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw wyróżnionym uczniom.
Wyróżnienia z rąk Pani Dyrektor otrzymali również Rodzice, którzy przez cały rok trwania szkoły bardzo nam pomagali i wspierali nas we wszystkim.

Nie mogło zabraknąć wyróżnień dla naszych Nauczycieli, którym raz jeszcze z całego serca dziękujemy za Ich ciężką pracę, trud i poświęcenie. Za wspólnie spędzony czas zarówno na nauce , jak i zabawie.
Po zakończonej akademi uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas aby tam otrzymać świadectwa , spędzić ze sobą ostatnie chwile i pożegnać się przed wakacjami.

Fotorelacje z tego dnia znajdziecie Państwo na naszych Grupach FB-kowych.