Na czas wakacji wszystkim: Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły - udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz wytchnienia od codziennych  obowiązków.
Wypoczywajcie, cieszcie się sobą i czasem spędzonym z najbliższymi, z przyjaciółmi i znajomymi...
Wszystkim wybierającym się , bądź będącym w podróży - szerokości i bezpiecznego dotarcia do celu laughing
Oby te wakacje były pełne słonka, radości, nowych doświadczeń ....może poznania nowych miejsc i ludzi.... ale przede wszystkim  niech będą pełne niezapomnianych wrażeń!

DO  ZOBACZENIA  WE  WRZEŚNIU smile