Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do Strefy Rodzica gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2020/21.

Na czas wakacji wszystkim: Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły - udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz wytchnienia od codziennych  obowiązków.
Wypoczywajcie, cieszcie się sobą i czasem spędzonym z najbliższymi, z przyjaciółmi i znajomymi...
Wszystkim wybierającym się , bądź będącym w podróży - szerokości i bezpiecznego dotarcia do celu laughing
Oby te wakacje były pełne słonka, radości, nowych doświadczeń ....może poznania nowych miejsc i ludzi.... ale przede wszystkim  niech będą pełne niezapomnianych wrażeń!

DO  ZOBACZENIA  WE  WRZEŚNIU smile