Drodzy Rodzice , Opiekunowie, Uczniowie

Raz jeszcze przypominamy, że Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie sie już w jutro 07.09.19

Grupa Poranna przychodzi na godzine 10:00
Grupa Popołudniowa- godzina 13:00

Dla obu grup, rozpoczęcie Roku Szkolnego rozpoczyna się w auli krótkim przywitaniem / przemówieniem Pana Prezesa.
Następnie uczniowie wraz ze swoimi Nauczycielami przechodza do klas.

Listy klas dzieci nowoprzyjetych będą wywieszone na stołówce.
Oczywiście będziemy w pobliżu pomagając i kierując zarówno dzieci jak i rodziców do poszczególnych Nauczycieli.

Po przemówieniu Pana Prezesa, zapraszamy i zachęcamy Rodziców do przejścia ze sawoim dziećmi do klas.
Będzie to okazja do zapoznania się z Nauczycielem, może wymienienia kilku zdań....
Już w klasach BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA KSIĄŻEK, ĆWICZEŃ.