POSZUKIWANY NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im.Henryka Sienkiewicza w Slough poszukuje wykwalifikowanych nauczycieli.
Jeżeli posiadasz dyplom nauczyciela ,język polski jest Ci bliski, uwielbiasz swoją pracę i kochasz dzieci - nasza szkoła czeka właśnie na Ciebie!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach:
9:00 - 12:30 poranna zmiana,
13:00 - 16:30 zmiana popołudniowa.
Jest możliwość pracy przez cały dzień lub tylko na jedną zmianę.

To Ty decydujesz ile czasu chcesz/ możesz poświęcić na prace z dziećmi i dla dzieci w naszej szkole.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole, pracy w niej zapraszamy do kontaktu!