Kochani rodzice przypominamy, ze termin 1szej wplaty za czesne mija 30.09.2019.
Zgodnie z regulaminem szkoly brak wplaty, spowoduje doliczenie kary w wysokosci £30.
Jezeli wplata za czesne wraz z kara nie zostana zaplacone do stycznia dziecko zostanie usuniete z listy.

Jednoczesnie rozumiemy, ze niektorych sytuacja finansowa na ten moment moze byc wyjatkowa dlatego prosimy o email na

Dla przypomnienia:

Opłata za 1 dziecko : £270
Opłata za 2 dziecko: £200
Opłata za 3 dziecko i każde kolejne : £120
Opłatę za czesne mozna uiścić w dwóch ratach. Pierwsza do końca września, następna do lutego.

Opłaty :
Account: 53874749
Sort-Code: 01-08-15

Wpłaty za szkołę:
Tytułem: imię i nazwisko + klasa
(np. JAN KOWAL 3A)

Wpłaty za książki: