Witam serdecznie,

Na wczorajszych zajeciach rozmawialismy o problemach spolecznych. Chcialam pochwalic klase, ktora coraz chetniej sie zglasza, jesli chodzi o ostatnie zajecia to chcialam pochwalic za aktywnosc Gabi , Sunny.

Jesli chodzi o zebranie rodzicow to zainteresowanie bylo raczej znikome , przybylo troje rodzicow za co im  serdecznie dziekuje.

Praca domowa

1. Jesli chodzi o historie to nie bylo pracy domowej

Jezyk Polski

1.czytanka str 26 z podrecznika (czesc osob juz ja przeczytala) I zaczynamy Treny