Polska Macierz Szkolna w Slough prowadzi Polską Szkołę Sobotnią.

Witamy wszystkich
Cieszymy się językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.
Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Rodzica aby uzyskać więcej informacji o szkole, zarejestrować swoje dzieci i dołączyć się do nas!
Uczymy się, bawimy i poznajemy się. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Witam serdecznie,

Na wczorajszych zajeciach rozmawialismy o problemach spolecznych. Chcialam pochwalic klase, ktora coraz chetniej sie zglasza, jesli chodzi o ostatnie zajecia to chcialam pochwalic za aktywnosc Gabi , Sunny.

Jesli chodzi o zebranie rodzicow to zainteresowanie bylo raczej znikome , przybylo troje rodzicow za co im  serdecznie dziekuje.

Praca domowa

1. Jesli chodzi o historie to nie bylo pracy domowej

Jezyk Polski

1.czytanka str 26 z podrecznika (czesc osob juz ja przeczytala) I zaczynamy Treny