foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do Strefy Rodzica gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2020/21.

 

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Pragniemy poinformować, że trwają zapisy NOWYCH uczniów do naszej szkoły na rok szkolny 2020/2021.
Zapraszamy dzieci już od Przedszkola. Oferujemy przyjemne i łatwe poznanie języka polskiego, tradycji i kultury polskiej, elementów historii, geografii i muzyki oraz religii dla chętnych.

W normalnym trybie stacjonarnym zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godz. 09:00 - 12:30 - grupa poranna oraz od godz. 13:00 - 16:30 - grupa popołudniowa. Jednakże, z powodu pandemii koronawirusa oraz ograniczeń jakie rząd narzuca na szkoły, tryb i czas zajęć szkolnych zostaną dostosowane do aktualnych wymagań rządowych.

Od nowego roku szkolnego przewidujemy zajęcia szkolne pozalekcyjne dla chętnych o których będziemy informowali w najbliższym czasie mając nadzieje na stacjonarny powrót nauczania w naszej szkole.

Jednocześnie informujemy, że osoba ubiegająca sie o miejsce w naszej szkole dla dziecka, po wypełnieniu i odesłaniu nam formularza, będzie poproszona o wpłacenie na konto szkoły depozytu w wysokości £50 do 14 dni od wysłania zgłoszenia. Depozyt będzie odejmowany od czesnego, jednak w razie rezygnacji jest on bezzwrotny. Gwarantuje on miejsce w naszej szkole a dla nas jest zapewnieniem, że dziecko będzie uczęszczało do szkoły nie blokując miejsca innym chętnym.

Kwestionariusz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: https://polskaszkolaslough.org/pl/rejestracja

Nasi sponsorzy:

Szkoła jest sponsorowana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią. Środki przeznaczamy na wydatki związane z wynajęciem szkoły.
  

Copyright © 2020 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.