Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do Strefy Rodzica gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2020/21.

HALF TERM :)

W dniu dzisiejszym, nasi uczniowie nie maja zajęć lekcyjnych.

Udanego , radosnego i rodzinnego weekendu.
Odpoczywajcie, cieszcie się słonkiem i swoją obecnością pamiętając przy tym o zasadach bezpieczeństwa.
Do zobaczenia na zajęciach w następną sobotę 06.06.2020