Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej jak również do Strefy Rodzica gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na przyszły rok szkolny 2020/21.

GRATULACJE !

Jakiś czas temu Polski Uniwersytet na Obczyźnie ogłosił konkurs na zaplanowanie lekcji: "Śladami Polaków w Wielkiej Brytanii. W 80 .rocznicę Bitwy o Anglię".

Miło nam poinformować, że Pani Dorota Gierlik została wyróżniona za scenariusz lekcyjny.

Jesteśmy dumni i serdecznie Pani Dorocie GRATULUJEMY!