Drodzy Rodzice, Opiekunowie,
Jak co roku przypominamy i zachęcamy do składania wniosków o legitymacje, bądź przedłużenie ważności tego dokumentu.
Tych z Państwa , którzy będą przedłużali, prosimy o dostarczenie wraz z wnioskiem legitymacji w celu podbicia ich przez Ambasadę.
Zarówno legitymacje do podbicia , jak i prośba o wystawienie nowych, będzie realizowane TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie wypełnionego zaświadczenia!

Wnioski do druku znajdą Państwo poniżej.
Prosimy o wydrukowanie , dokładne wypełnienie i dostarczenie ( razem z legitymacją) w najbliższą sobotę .
Ostateczny termin dostarczania wniosków upływa z dniem 24.10.2020
Po tym czasie szkoła nie będzie przyjmowała wniosków.

Poniżej wniosek do druku :

file:///C:/Users/PC/Downloads/za%C5%821Wz%C3%B3r_wniosku_o_legitymacj%C4%99_ucznia_2019PDF.pdf