Drodzy Rodzice , Opiekunowie

Jak Wszyscy wiecie, od dnia dzisiejszego tj. 05.11.2020 w całym UK został wprowadzony Lockdown.
Niestety z przykrością musimy Was poinformować o powrocie do zajęć on-line na ten czas, czyli do dnia 02.12.2020
Mamy nadzieję, że po tych 4 tygodniach świat wróci do „normalności” a wraz z nią my stacjonarnie do szkoły.
Ubiegając Państwa pytania i temat nie zamkniętych szkół angielskich w tym czasie , chcemy Was zapewnić, że i to braliśmy pod uwagę rozmawiając z dyrektorem szkoły Slough and Eton Business College.
Niestety, nasza szkoła nie podlega brytyjskiemu systemowi edukacji, a za te
m, traktowana jest jako prywatne zajęcia pozalekcyjne. A te jak wiecie również są wstrzymane na czas lock down.

WNIOSKI NA LEGITYMACJE

Kochani, niektórzy z Was zostali poproszeni o poprawienie, ponowne wypełnienie wniosków.
Z wyżej wymienionych przyczyn, będziemy te wnioski mogli odebrać podczas najbliższych zajęć stacjonarnych ( mamy nadzieję już w grudniu).
Informację o przebiegu zajęć online, tematach na najbliższą sobotę i wszystkiego co związane z lekcjami w naszej szkole – otrzymają Państwo już w waszych klasowych grupach whatshappowych.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dostosować się kolejny raz do panujących warunków i życzyć Wam i sobie zdrowia i bezpieczeństwa w tym trudnym dla Wszystkich czasie.
Jak zawsze liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie w tym okresie.

Zarząd oraz Rada Nadzorcza